بازسازی فیلم جادوگر شهر از ساخته می شود!

بازسازی فیلم جادوگر شهر از به زودی ساخته می‌شود. کدام بازیگران در این فیلم حضور خواهند داشت و کارگردان آن کیست؟

هیچ چیز به اندازه ساخت یک بازسازی یا ریبوت در هالیوود جذاب نیست. جدیدترین اخبار در این باره مربوط به بازسازی فیلم جادوگر شهر از می‌شود که قرار است توسط نیکول کسل (Nicole Kassell)، کارگردان سریال Watchmen و فیلم The Woodsman ساخته شود.

به گزارش Deadline، این فیلم به جای اینکه یک بازسازی مستقیم از فیلم کلاسیک The Wizard of Oz محصول سال 1939 باشد، اقتباسی جدید از رمان دوست‌داشتنی کودکان، یعنی The Wonderful Wizard of Oz نوشته ال. فرانک باوم (L. Frank Baum) خواهد بود. این پروژه توسط مارتی بوون (Marty Bowen) و ویک گادفری (Wyck Godfrey) برای کمپانی Temple Hill تولید می‌شود و مارک پلت (Marc Platt) و ایساک کلاسنر (Isaac Klausner) از مدیران اجرایی تولید آن هستند.

کمپانی New Line قبل از انتخاب نیکول کسل، جستجوی گسترده‌ای انجام داد و در نهایت کسل را به خاطر «لحن بصری خوب» و «توانایی سازگار شدن با ابزارهای چالش‌برانگیز» انتخاب کردند.

بعد از سال‌ها این اولین فیلم اقتباسی است که توسط Warner Bros. ساخته می‌شود. در واقع بر خلاف فیلم Oz The Great And Powerful به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi)، بازسازی جدید فیلم جادوگر شهر می‌تواند المان‌هایی را از فیلم کلاسیک و موزیکال The Wizard of Oz محصول سال 1939 به کار بگیرد.

نیکول کسل در بیانیه‌ای اعلام کرد:

من عمیقا مفتخر و خوشحالم که به Temple Hill و New Line ملحق شدم تا این داستان دوست‌داشتنی کلاسیک را روی پرده سینما بیاوریم. در حالی که فیلم موزیکال محصول سال 1939 به بخشی از دی‌ان‌ای من تبدیل شده، من به خاطر این مسئولیت که باید چنین قصه افسانه‌ای را بازسازی کنم هیجان‌زده و متواضع هستم. این فرصت برای بررسی دوباره مضامین فیلم اصلی، مضامینی چون شجاعت، عشق، خرد و خانه، بیشتر از هر زمان دیگری به نظر ضروری و مناسب می‌آید.

هنوز بازیگران و تاریخ اکران فیلم جدید جادوگر شهر از مشخص نشده است و باید منتظر اخبار بیشتری درباره این اثر باشیم. آیا شما فیلم اصلی جادوگر شهر از را تماشا کرده‌اید؟ نظر شما درباره بازسازی این فیلم جذاب فانتزی چیست؟ اگر طرفدار فیلم‌های فانتزی هستید، در این مقاله از بری باخمگ می‌توانید با بهترین فیلم‌های فانتزی تاریخ سینما آشنا شوید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.