ویدئو/ «زیبایی درون»؛ وقتی هر روز با یک چهره‌ متفاوت از خواب بیدار شوید!

مجله: اگر هرروز با یک چهره‌ی متفاوت از خواب بیدار شوید چه مشکلاتی در انتظار شماست؟این سوالی‌ست که کی‌درام «زیبایی درون» به آن پاسخ می‌دهد.

قصه‌ی «زیبایی درون» نخستین بار توسط دریک دورماس در سال ۲۰۱۲ با بازی مری الیزابت وینستد ساخته شد و این فیلم اقتباسی است از نسخه‌ی آمریکایی آن.

وو جین مردی بیست‌ونه ساله‌ست که از ۱۸ سالگی هرروز پس از بیدارشدن باید با چهره‌ای جدید به زندگی خود ادامه بدهد. او روزی یک پیرزن است و روزی دیگر یک کودک. تعداد افرادی که از راز وو جین باخبرند بسیار معدود است: مادرش و دوست دوران کودکی او. حالا ووجین به همه‌چیز عادت کرده تا روزی که با یی سو آشنا می‌شود و به او دل می‌بازد.

به‌نظر می‌رسد فیلم قصه‌ی وو جین است اما نه؛ ‌به‌خاطر تعویض دائمی چهره‌ی کاراکتر وو جین شما فرصت کمی برای هم‌ذات‌پنداری با او خواهید داشت، و با یی سو همراه خواهید بود. بازی خوب هن هیوجو در نقش یی سو باعث شد که او در دو مراسم مهم سینمایی کشور کره نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین بازیگر زن باشد.

«زیبایی درون» در زمان اکران با استقبال خوب مخاطبان روبه‌رو شد و در سال ۲۰۱۸ نسخه‌ی سریالی آن مقابل دوربین رفت.شما می‌توانید به انتخاب خودتان، نسخه‌ی دوبله‌شده یا زیرنویس کی‌درام «زیبایی درون» را روی سایت و اپلیکیشن نماوا ببینید.

متن: عرفان شفیع‌پورگفتار: گل‌بو فیوضیتدوین: حسین اکبری

تماشای این فیلم در نماوا

منبع: نماوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.