ویژه برنامه های یلدای ۹۹ تلویزیون ؛ از اجرای رشیدپور تا برگشت دوباره مهران مدیری

ویژه برنامه های یلدای ۹۹ با اجرای مجریان برتر و مطرح به روی آنتن تلویزیون می‌آیند. ما در این مقاله به معرفی ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99 می‌پردازیم.

ویژه برنامه های یلدای ۹۹ مثل سال‌های قبل با حضور مهمانان و هنرمندان در شب یلدا از آنتن تلویزیون پخش خواهند شد. با وجود اینکه بیماری کرونا باعث اختلال در ضبط بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی شده، ولی امسال صدا و سیما دوباره با طراحی برنامه‌هایی شاد با روتین قبلی خود به تلویزیون خواهد آمد. برنامه های تلویزیون در شب یلدای ۹۹ مثل روتین سال‌های قبل خود با ایجاد فضایی شاد و حضور مهمانان و بازیگران با استعداد ایرانی مهمان خانه مخاطبان خواهند شد. ویژه برنامه های یلدای ۹۹ با اجرای مجریان مطرح از یکشنبه شب از تمامی شبکه‌های رسمی تلویزیون ایران پخش خواهند شد. ما در این مقاله به معرفی تمامی برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99 می‌پردازیم. پس با ما در بری باخمگ همراه باشید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

 

ویژه برنامه های یلدای ۹۹

در این قسمت از مقاله به معرفی برنامه های تلویزیون برای شب یلدا ۹۹ و ساعت و زمان پخش برنامه های تلویزیونی در شب یلدا می‌پردازیم.

 

ویژه برنامه شبکه یک برای یلدای ۹۹ با دستپخت

ویژه برنامه شبکه یک برای یلدای ۹۹

اگر نگاهی به یلدای سال‌های قبل بیندازید ویژه برنامه فرمول یک را خواهید دید. این برنامه طی سال‌های متوالی با اجرای علی ضیا به عنوان ویژه برنامه یلدا از تلویزیون پخش می‌شد. اما امسال شبکه یک برنامه دستپخت را جایگزین آن کرده است. این برنامه که محتوای آشپزی دارد، با اجرای سه بازیگر مهران رجبی، نادر سلیمانی و امیر کربلایی زاده مهمان خانه مخاطبان شبکه یک می‌شود. البته به نظر می‌رسد به دلیل ویژه بودن این شب، برنامه از میهمانان دیگر نیز پذیرایی کند.

شبکه یک از سال‌های قبل نقش ویژه‌ای در برنامه‌های مناسبتی داشته و از بازیگران و میهمانان بسیاری پذیرایی کرده است. حال باید ببینیم برنامه های تلویزیون برای شب یلدا ۹۹ چه نکات مثبتی خواهند داشت و آیا می‌توانند در این شرایط بد کرونایی حداقل مقدار کمی باعث شادی و سرگرمی مخاطبان ایرانی شوند یا خیر.

 

شبکه دو و ویژه برنامه ایرانیش

ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99

شبکه دو امسال مسابقه ایرانیش را برای پخش به عنوان ویژه برنامه یلدا 99 حاضر کرده است. این مسابقه که چند ماه قبل پخش آن شروع شده، قرار است در سه شب متوالی برای شب یلدا ویژه برنامه داشته باشد. این مسابقه با اجرای پوریا پورسرخ و با حضور مردم عادی ضبط و پخش می‌شود. باید دید کارگردان باز از مردم عادی به عنوان میهمان پذیرایی خواهد کرد و یا هنرمندان و افراد سرشناسی نیز در آن حضور خواهند داشت. البته به گفته تهیه کننده این برنامه علاوه بر شخصیت‌های عادی و هموطنان نازنینمان، از چند بازیگر و هنرمند نیز دعوت به عمل آمده و با دو یا سه خواننده معروف و محبوب نیز صحبت‌هایی شده است تا مهمانان ویژه برنامه های یلدای ۹۹ در شبکه 2 باشند.

 

ویژه برنامه شبکه 3 برای یلدای ۹۹ با سیم آخر و زوجی نو

ویژه برنامه شبکه 3 برای یلدای ۹۹

رضا رشیدپور از مجریان به نام است که سالیان سال در زمینه اجرا فعالیت می‌کند. برخلاف سالیان قبل که او با ویژه برنامه‌های گفتگو محور به آنتن تلویزیون می‌آمد، امسال با مسابقه سیم آخر که حدود یک ماه قبل به کنداکتور شبکه سه آمده، در ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99 حضور خواهد داشت.

از دیگر برنامه‌هایی که شبکه سه برای یلدا تدارک دیده زوجی نو با اجرای باربد بابایی است. این برنامه نیز به صورت مسابقه پخش می‌شود و احتمال می‌رود باربد بابایی در شب یلدا به گفتگو با تعدادی از هنرمندان عرصه بازیگری و موسیقی بپردازد. امسال شبکه سه با دو برنامه با مضمون مسابقه‌ای به روی آنتن می‌رود. امیدواریم مثل سال‌های قبل شبکه سه در جذب مخاطبان یلدایی خود و اجرای برنامه های شب یلدای تلویزیون رتبه خوبی را کسب کند.

 

برنامه های تلویزیون برای شب یلدا ۹۹ در شبکه 4

برنامه های تلویزیون برای شب یلدا ۹۹

شبکه چهار سال‌های قبل برای شب یلدا ویژه برنامه‌های متفاوتی را طراحی می‌کرد و از بازیگران و استادان عرصه هنر برای اجرا و میهمان دعوت به عمل می‌آورد. ولی امسال شبکه چهار بدون هیچ تدارک خاصی برنامه شب‌های هنر که روتین هر روزه شبکه 4 است را پخش خواهد کرد. در این برنامه مجریان همیشگی این برنامه از جمله جواد مولانیا، رضا مهدوی، علیرضا بهرامی، جابر قاسم علی، ایوب آقاخانی، مسیحا ربیعی، محمدرضا شفیعی خروشان و… به اجرا خواهند پرداخت. امیدواریم حداقل این شبکه با پذیرایی از میهمانان ویژه مخاطبان زیادی را به تماشای خود جلب کند.

 

ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99 برای شبکه آموزش

تمامی برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99

برنامه‌های قند پهلو و رادیو هفت جزو برنامه‌های شیرین با چاشنی طنز هستند که قرار است در شب یلدا میهمان خانه مخاطبان خود شوند. قند پهلو برنامه‌ای با اجرای رضا رفیع است که طی سال‌های قبل نیز در تلویزیون حضور داشته و برنامه‌ای با طنز سیاسی محسوب می‌شود. به احتمال زیاد در این ویژه برنامه نیز از میهمانان ویژه‌ای دعوت به عمل می‌آید. برنامه رادیو هفت برنامه‌ای است که مدت‌هاست با اجرای منصور ضابطیان در آنتن تلویزیون قرار دارد و امسال به عنوان یکی دیگر از ویژه برنامه های یلدای ۹۹ شبکه آموزش معرفی می‌شود.

 

ویژه برنامه کتاب باز و برنامه دورهمی برای یلدا 99

برنامه دورهمی برای یلدا 99 / دورهمی یلدا 99

کتاب باز برنامه‌ای با مضمون فرهنگی و کتاب خوانی است که از مدت‌ها قبل با اجرای سروش صحت در آنتن شبکه نسیم قرار دارد. ویژه برنامه کتاب باز که برای شب یلدا طراحی شده است احتمالا پذیرای هنرمندان و بازیگران برای گفتگو باشد.

همچنین خبری از تولید برنامه دورهمی یلدا 99 به گوش می‌رسد و قرار است مهران مدیری با دکوری جدید و با حضور مهمانان ویژه و چهره شب یلدا را برای مخاطبان شبکه نسیم ویژه‌تر کند. امیدواریم ضبط این برنامه به طور کامل انجام شود و مشکلی برای پخش در شب یلدا نداشته باشد.

 

ویژه برنامه شبکه 5 برای یلدای ۹۹

با وجود اعلام زمان پخش برنامه های تلویزیونی در شب یلدا خبری مبنی بر ویژه برنامه شبکه 5 در صفحات مجازی وجود ندارد. یا ممکن است مسئولین این شبکه از تولید ویژه برنامه‌ای برای این شبکه منصرف شده باشند. باید دید آیا شبکه 5 برنامه به خصوصی را طراحی کرده است یا خیر.

 

مجریان برنامه های تلویزیون در شب یلدای ۹۹

زمان پخش برنامه های تلویزیونی در شب یلدا

اجرای برنامه های شب یلدای تلویزیون از اهمیت به خصوصی برخوردار است. هر سال شب یلدا تلویزیون با مجری‌های جوان و تازه کاری فعالیت می‌کند. امسال نیز ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99 توسط مجریان با استعدادی تولید می‌شود. حال به معرفی این مجریان عزیز می‌پردازیم:

 

مجریان شبکه یک برای ویژه برنامه یلدای ۹۹

نادر سلیمانی، مهران رجبی، امیر کربلایی زاده که قبلا آنها را با ایفای نقش در آثار تلویزیونی و سینمایی می‌شناسیم حال با اجرای مسابقه دستپخت در قاب تلویزیون حضور دارند. البته این عزیزان هر چقدر در فعالیت‌های هنری خود موفق باشند به نظر می‌رسد هنوز تجربه کافی برای اجرا را ندارند. کاش شبکه یک برای شب یلدا از مجریان حاذق و باتجربه‌ای دعوت به عمل می‌آورد.

 

مجریان شبکه 2 برای ویژه برنامه های یلدای ۹۹

ساعت و زمان پخش برنامه های تلویزیونی در شب یلد

پوریا پورسرخ از بازیگران جوان و با استعداد سینما و تلویزیون ایرانی است. او آثار بسیاری را در کارنامه هنری خود دارد که از جمله آنها می‌توان به وفا، روز سوم، رستاخیز، کیمیا، برادر، ثبت با سند برابر است و… اشاره کرد. این بازیگر چند سالی است که در زمینه اجرا و مجری گری نیز فعالیت‌هایی می‌کند و امسال او با مسابقه ایرانیش از شبکه دو میهمان خانه مخاطبان است. البته امسال شبکه دو ویژه برنامه ایرانیش با اجرای این بازیگر را برای شب یلدا آماده کرده است. می‌توان گفت پوریا پورسرخ علاوه بر بازیگری در اجرا نیز استعدادهایی دارد. امیدواریم شب یلدا از دیدن ویژه برنامه و اجرای او نیز لذت ببرید.

 

مجریان شبکه 3 برای برنامه های تلویزیون در شب یلدای ۹۹

مهمانان ویژه برنامه های یلدای ۹۹

رضا رشیدپور  از مجریان باسابقه و خوش چهره تلویزیون ایران است که از سال‌های قبل شاهد اجراها و برنامه‌های گفتگو محور و مسابقه‌ای این هنرمند بوده‌ایم. امسال نیز به نظر می‌رسد شبکه سه با وجود مجریان چهره و باسابقه خود مخاطبان زیادی را به پای آنتن‌های شبکه سه بنشاند. رضا رشیدپور که از سال‌های ابتدایی حضور خود در تلویزیون به عنوان مجری فعالیت کرده است برنامه‌هایی چون حالا خورشید، سیم آخر، مثلث، شب شیشه‌ای، مثلث شیشه‌ای، زنده رود، دید در شب، صفر صفر، هفت و… را در کارنامه هنری خود دارد.

باربد بابایی نیز در برنامه‌های گفتگو محور بسیاری حضور داشته است، ولی اوج چهره شدن او را می‌توان با اجرای برنامه شب کوک دانست که میان مخاطبان طرفداران بسیاری پیدا کرد. امسال نیز با یک برنامه گفتگو محور با هنرمندان موسیقی و عرصه هنر در آنتن شبکه سه حضور دارد. باید منتظر مهمانان ویژه برنامه های یلدای ۹۹ در شبکه 3 باشیم.

 

مجریان شبکه نسیم برای ویژه برنامه های یلدای ۹۹

مهران مدیری از کارگردانان و بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایرانی است که آثار زیادی را در قالب طنز در کارنامه هنری خود دارد که از جمله آنها می‌توان به شب‌های برره، پاورچین، مرد هزار چهره، در حاشیه، مرد دو هزار چهره، ساعت 5 عصر و… اشاره کرد. او چند سالی است که با برنامه گفتگو محور و استندآپ کمدی در شبکه نسیم حضور دارد که میهمانان و افراد چهره زیادی در آن حضور یافته‌اند. امیدواریم امسال دورهمی یکی از گزینه‌های حتمی شب یلدا باشد.

اجرای برنامه های شب یلدای تلویزیون

سروش صحت نیز یکی از کارگردانان و بازیگران با تجربه و مطرح ایرانی است که آثار ویژه‌ای را در کارنامه هنری خود دارد. او که این روزها با برنامه کتاب باز از شبکه نسیم در آنتن تلویزیون حضور دارد به علت پرداختن برنامه به فرهنگ کتاب و کتاب خوانی به نظر می‌رسد گزینه خوبی برای ویژه برنامه در شب یلدا باشد.

 

کلام آخر

ویژه برنامه شبکه 5 برای یلدای ۹۹

ما در این مقاله به بررسی و معرفی ویژه برنامه های یلدای ۹۹ پرداختیم. امیدواریم شما مخاطبان عزیز در کنار خانواده از دیدن این برنامه‌ها لذت ببرید. بعد از دیدن برنامه های تلویزیون در شب یلدای ۹۹ نظرات خود را با ما در تیم بری باخمگ به اشتراک بگذارید. ما منتظر نظرات شما دوستان عزیز هستیم. البته می‌توانید نظرات خود را در مورد مجری‌های ویژه برنامه های تلویزیون در شب یلدا 99 نیز به ما بگویید. در قسمت پایین این مقاله منتظر انتقادات و نظرات شما دوستان عزیز هستیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.