تریلر فیلم لایو اکشن تام و جری منتشر شد؛ تاریخ اکران اسفند 1399

کمپانی برادران وارنر اولین تریلر رسمی از فیلم لایو اکشن تام و جری (Tom & Jerry) را منتشر کرد. این فیلم که ترکیبی از فیلمبرداری سر صحنه و انیمیشن است، موش و گربه کارتونی محبوب ما را به دنیای واقعی می‌آورد. این فیلم را تیم استوری(Tim Story) کارگردانی می‌کند و کوین کاستلو (Kevin Costello) آن را نوشته‌است.

فیلم لایو اکشن تام و جری با صلح آن دو شروع می‌شود ولی به زودی مشخص می‌شود که هیچ‌چیز بین این موش و گربه تغییر نکرده‌است. تام توسط صاحبانش مورد بی مهری قرار می‌گیرد و پس از اینکه برای آخرین بار در انجام کار خود به عنوان یک گربه خانگی ناکام می‌ماند، از خانه‌ی آن‌ها بیرون رانده می‌شود. تام و جری آتش بس اعلام می‌کنند و راه جداگانه خود را در پیش می‌گیرند.

جری در هتلی در نیویورک سیتی مخفیانه زندگی می‌کند. حال قرار است در آن هتل بزرگترین عروسی قرن برگزار شود. طراح و برنامه‌ریز این مراسم عروسی در نهایت مجبور می‌شود که تام را در آن هتل استخدام می‌کند تا مشکل حضور جوندگان را در آن‌جا حل کند. جدال این موش و گربه، ممکن است زندگی حرفه ای او، عروسی و خود هتل را از بین ببرد. اما به زودی، وقتی که یکی از کارمندان جاه طلب هتل، علیه هر سه نفر آن‌ها توطئه می‌کند، یک مشکل بزرگتر نیز به‌وجود می‌آید.  برای تماشای تریلر فیلم لایو اکشن تام و جری رو این لینک یوتیوب کلیک کنید

ماجراجویی جدید کاراکترهای محبوب ما در فیلم لایو اکشن تام و جری بر پرده‌ی سینما با ترکیبی از انیمیشن کلاسیک و لایو اکشن، زمینه جدیدی را برای این شخصیت‌ها ایجاد می‌کند تا ما را با انجام کارهای غیرقابل‌تصور سرگرم کنند.

ویدئو های مرتبط

فیلم لایو اکشن تام و جری با بازی کلوئی گریس مورتز(Chloë Grace Moretz)، مایکل پنیا (Michael Peña)، راب دلانی(Rob Delaney)، کالین جاست(Colin Jost) و کن جئونگ(Ken Jeong) قرار بود در دسامبر 2020 اکران شود ولی به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا این برنامه عملی نشد. این فیلم در تاریخ 5 مارس 2021 مصادف با 15 اسفند 1399 به سینماها می‌رسد.

کمپانی برادران وارنر اولین تریلر رسمی از فیلم تام و جری را منتشر کرد.این فیلم گربه و موش کارتونی محبوب ما را به دنیای واقعی می‌آورد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.