سریال سنجرخان به کارگردانی محمدحسین لطیفی در اواسط آبان ماه کلید می خورد!

محمدحسین لطیفی خبر از ساخت سریال سنجرخان داد که داستان آن درباره یک قهرمان ملی کرد است. فیلمبرداری این مجموعه در اواسط آبان ماه آغاز می‌شود.

محمدحسین لطیفی از کارگردان‌های معروف سینما و تلویزیون ایران است که از سال 1397 برنامه سینمایی هفت را نیز اجرا می‌کند. به گزارش سینماپرس، محمدحسین لطیفی صحبت‌هایی در مورد پروژه جدیدش که سریال سنجرخان نام دارد داشته است. این سریال روایت زندگی یک قهرمان ملی کرد خواهد بود. همچنین بر اساس صحبت‌های آقای لطیفی، تعدادی بازیگر معروف نیز در سریال سنجرخان حضور خواهند داشت.

محمدحسین لطیفی درباره این مجموعه گفت:

در حال حاضر روی پروژه‌ای در سنندج کار می‌کنم تا یاد یک قهرمان کُرد زنده شود. من پیشنهادهای بسیار بالاتر از هزینه دستمزد کار فعلی‌ام داشتم، اما ترجیح دادم تا بر روی این پروژه برای قهرمان ملی فعالیت کنم. باید با کمک یکدیگر منطقی را در سینما حاکم کنیم.

همچنین در مورد ساخت فیلم توفیق اجباری 2 از محمدحسین لطیفی سوال شد و او در پاسخ گفت:

5 ماه قبل از فوت مرحوم کمال طباطبایی، قراردادی برای ساخت قسمت دوم توفیق اجباری بستیم، اما برای ساخت بازیگران این کار کنار هم قرار نگرفتند. محمدرضا گلزار نقش اول کار بود و رضا عطاران باید در کنارش قرار می‌گرفت که این اتفاق غیرممکن بود و این فاصله باید با پول پر می‌شد؛ چون هر کدام از این دو نفر هزینه ساخت یک فیلم سینمایی را برای خود می‌خواهد و من مایل به کار بر روی پروژه‌های تجاری این چنینی نیستم و تمام اعتقادات من را زیر سوال می‌برد. اگر قرار است پول ملاک ما باشد، دلیلی برای ساخت اثر وجود ندارد.

علاوه بر این اخیرا شایعاتی مبنی بر انصراف محمدحسین لطیفی از اجرای برنامه هفت به گوش می‌رسید که او این اخبار را نیز تکذیب کرد و گفت:

در مصاحبه‌ای که منتشر شده شیطنت زیادی شده است. در ابتدا از من سوال شد چرا هفت مثل دوره‌های گذشته جنجالی نیست و من پاسخ دادم باید در برنامه، شان میهمان حفظ شود. در ادامه سوال شد با توجه به شروع سریال، برای ادامه اجرای هفت مشکلی ندارید که من پاسخ دادم با توجه به نبود پرواز در سنندج برای من سخت است. از تهیه‌کننده هم خواسته بودم اگر امکان دارد شخصی را در این مدت جایگزین من کنند، ولی چون 80 قسمت از برنامه را خودم اجرا کردم، دوست دارم در ادامه خودم با وجود سختی حضور داشته باشم. پس این خبر انصراف و استعفای من کاملا کذب است و فایل صوتی مصاحبه را در صورت لزوم منتشر خواهم کرد.

سنجرخان محمدحسین لطیفی

آخرین سریالی که محمدحسین لطیفی ساخته است سریال «سر دلبران» بود که در ماه رمضان 1397 از شبکه یک پخش شد. با این اوصاف، باید منتظر سریال سنجرخان به کارگردانی محمدحسین لطیفی باشیم. همانطور که خواندید، فیلمبرداری سریال سنجرخان از نیمه آبان ماه شروع می‌شود و هنوز بازیگران آن معرفی نشده‌اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.