فیلم The Test با بازی پیمان معادی به عنوان نقش اصلی ساخته می شود!

فیلم The Test به نویسندگی و کارگردانی گوین هود و با بازی پیمان معادی به عنوان نقش اصلی در کنار جان بویگا به زودی در مقابل دوربین خواهد رفت.

فیلمبرداری فیلم The Test جدیدترین اثر گوین هود و با هنرنمایی پیمان معادی هنرمند محبوب ایرانی نیز مانند سایر فیلم‌های سینمایی دیگر، علیرغم شیوع ویروس کرونا به زودی شروع خواهد شد. پیمان معادی در این اثر در کنار جان بویگا هنرپیشه انگلیسی فیلم سینمایی «جنگ ستارگان – Star Wars» به عنوان بازیگر نقش اول به ایفای نقش می‌پردازد. کمپانی Entertainment One تهیه‌کنندگی فیلم The Test که اقتباسی از یک رمان با همین نام است را بر عهده دارد و این پروژه جدید و جذاب به زودی کلید می‌خورد.

گوین هود کارگردان و فیلمنامه نویس اهل آفریقای جنوبی، خالق آثار دیگری چون ساتسی (2005)، استرداد (2007) و مردان ایکس (2009) است و برای ساخت فیلم ساتسی موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی شد. داستان فیلم The Test روایتگر قسمتی از زندگی یک مهاجر آرام (پیمان معادی) است که در یک آزمون ارزیابی شهروندی شرکت می‌کند و ارزیابی او به یک روانشناس رفتاری (جان بویگا) سپرده می‌شود. در ادامه داستان نیز پای یک گروه تروریستی به رهبری یک فرد متعصب و افراطی به این قصه باز می‌شود.

فیلم The Test نهمین تجربه حضور پیمان معادی در یک اثر سینمایی غیرایرانی است که این بار در نقش یک مهاجر ظاهر می‌شود. پیمان معادی پیش از این در آثار شاخص خارجی دیگری مانند کمپ ایکس ری (2014)، شش زیر زمینی (2019)، آخرین شوالیه‌ها (2015)، مینی سریال آن شب (2016) و غیره ایفای نقش کرده است و چهره‌ای مطرح و سرشناس در سینمای بین‌المللی محسوب می‌شود. پیمان معادی هم اکنون فیلم سینمایی پلیس به کارگردانی «آن فونتین» را در کشور فرانسه در حال اکران دارد که در این اثر نیز به عنوان یکی از بازیگران نقش اصلی در کنار هنرمندان دیگری از جمله عمر سی، ویرژینی افیرا و گرگوری گادبوا به ایفای نقش پرداخته است. حال باید منتظر هنرنمایی درخشان دیگری از این هنرمند محبوب ایرانی در فیلم The Test باشیم.

فیلم The Test به نویسندگی و کارگردانی گوین هود و با بازی پیمان معادی در مقابل جان بویگا بازیگر فیلم جنگ ستارگان به زودی ساخته خواهد شد. نظر شما درباره ساخت این فیلم و حضور پیمان معادی در یک فیلم غیر ایرانی دیگر چیست؟

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.