فیلم سینمایی پلیس با بازی پیمان معادی در راه است

فیلم سینمایی پلیس با بازی پیمان معادی در راه است

 

فیلم سینمایی پلیس محصول کشور فرانسه و با هنرمندی پیمان معادی بازیگر محبوب ایرانی، هفته آینده در کشور فرانسه اکران خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، فیلم سینمایی پلیس به کارگردانی «آن فونتین» و با بازی پیمان معادی به عنوان یکی از بازیگران اصلی، قرار است هفته آینده در کشور فرانسه اکران شود. این فیلم فرانسوی در هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین در بخش نمایش‌های ویژه به نمایش درآمد و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

فیلم سینمایی پلیس در واقع اقتباسی از یک رمان فرانسوی با همین نام است که در سال ۲۰۱۶ توسط یک رمان نویس معروف به نام «هوگو بوریس» نوشته شد و مورد توجه طیف وسیعی از خوانندگان قرار گرفت. در همان زمان بود که آن فونتین کارگردان فیلم سینمایی پلیس به شدت تحت تاثیر داستان این رمان قرار گرفت و حقوق سینمایی آن را خریداری کرد. آن فونتین با همکاری یک نویسنده دیگر شروع به اقتباس سینمایی از این کتاب کرد که نتیجه آن فیلم پلیس شد.

فیلم سینمایی پلیس با بازی پیمان معادی در راه است

فیلم سینمایی پلیس اولین تجربه بازی پیمان معادی در یک فیلم خارجی نیست. او پیش از این در فیلم آمریکایی کمپ ایکس ری (Camp X-Ray) با کریستن استوارت همبازی شد و بسیار خوش درخشید. البته پیمان معادی سه سال پیش از بازی در کمپ ایکس ری، به واسطه حضور در فیلم موفق جدایی نادر از سیمین در دنیا شناخته شد و به معروفیت جهانی رسید. حال این بازیگر توانمند ایرانی با فیلم فرانسوی پلیس در دنیا دیده می‌شود و به عنوان یکی از بازیگران اصلی در این فیلم حضور دارد.

داستان فیلم سینمایی پلیس در شهر پاریس روایت می‌شود که سه پلیس فرانسوی مامور می‌شوند تا یک خارجی (پیمان معادی) را به فرودگاه شارول دوگل ببرند و او را به کشور خودش بازگردانند. در مسیر راه یکی از این پلیس‌ها متوجه می‌شود که اگر این فرد خارجی به کشورش برگردد، به احتمال زیاد اعدام خواهد شد. این پلیس تصمیم می‌گیرد با کمک دو همکار خود، زمینه فرار این فرد را آماده کنند تا جانش را نجات دهند. موضوع بازگرداندن خارجی‌ها به کشور خود در حال حاضر یکی از مسائل مهم و مورد توجه اروپاست و به همین خاطر فیلم سینمایی پلیس احتمالا فروش خوبی در گیشه خواهد داشت.

فیلم سینمایی پلیس

از دیگر بازیگران اصلی فیلم فرانسوی پلیس می‌توانیم به عمر سی، ویرژینی افیرا و گرگوری گادبوا اشاره کنیم. این سه بازیگر از هنرپیشه‌های پولساز و مطرح فرانسه هستند که حضور آنها در کنار یکدیگر می‌تواند موفقیت تجاری بزرگی را برای فیلم سینمایی پلیس به ارمغان آورد.

فیلم سینمایی پلیس به کارگردانی آن فونتین و با بازی پیمان معادی که در هفتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم برلین به نمایش درآمد، هفته آینده در فرانسه اکران خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *